Anna Design Stuff

S čím vám mohu pomoci a jak probíhá spolupráce

S čím vám mohu pomoci?

Vystudovala jsem grafickou školu v Hellichově ulici a v oboru grafického designu se pohybuji 20 let, z toho 11 let na volné noze jako freelancer.

Pomohu vám s jakokouliv grafickou prací, vytvářím například:

Jak spolupráce probíhá?

Nejdříve se s vámi potkám, případně mi napíšete svoje požadavky mailem a vysvětlíme si, s čím potřebujete pomoct. Nemusíte mít jasnou představu, jak má propagace vašeho produktu vypadat, vše vyladíme postupně. Vy máte požadavek a cíl, já znalosti a dovednosti oslovit vizuální stránkou lidi z vaší cílové skupiny tak, aby si váš produkt oblíbili a koupili.

Určíme si termín a já vám v určenou dobu pošlu prví návrhy ke komentáři. Postupně doladíme grafiku tak, abyste byli spokojeni.
Pokud je Vaše grafika určena  tisku, dostanete tiskové PDF a garanci, že je PDF na 100% dobře připravené. (Tohle bohužel není samozřejmost, mám bohatou zkušenost s prací v různých časopisech, kam běžně grafická studia a agentury posílali špatně připravené podklady k tisku.)
Můžu vám i sehnat tiskárnu a provést nad tiskem dozor. Máte-li vlastního tiskaře, vezmu si na něj kontakt a domluvím předání tak, aby vyhovovalo příslušné tiskárně na míru.

Pokud je grafika určená pro web – dostanete formáty: JPG, PNG, PSD či jiné – podle vaší potřeby anebo grafiku ve vektorech, kterou můžete neomezeně zvětšovat bez ztráty kvality. Mým cílem je, abyste byli spokojeni a aby vám váš produkt přinášel zisk.
Doufám, že se i vy zařadíte mezi mé spokojené klienty. Co o mě říkají si můžete přečíst zde.

Jak to vypadá v praxi? Podívejte se na případové studie.